Otázky a odpovědi

Postup při rozhodování a objednávání postele:

Pokud jste se rozhodli, že naše vodní postel je přesně to, co potřebujete, nezbývá Vám nic jednoduššího, než si vzít do ruky nejlépe svinovací metr a rozhodnout se zda postel bude umístěna samostatně, nebo přijde vestavět do postele, kterou již máte nebo chystáte si pořídit. Zde je zapotřebí vyndat kompletně celou konstrukci tak, aby zůstala jenom kostra kolem.

Vodní postel musí být umístěná na speciálním soklu, který vydrží váhu napuštěné postele a kterou standardně s vodními matracemi dodáváme. To znamená že celou vodní postel kterou lze umístit samostatně vložíme do obalu Vaší stávající postele. Toto rozhodnutí nám musíte sdělit, včetně přesných vnitřních rozměrů Vašeho stávajícího obalu (rozměry rámu zevnitř,kam přijde vložit vodní postel ). Pro tento rozměr Vám připravíme v ceně standardních soklů přímo sokl pro Vaši postel. Nic zde neplatíte navíc. Pokud jste se rozhodli pro samostatnou postel volně stojící, máte rozhodování podstatně jednodušší – pouze s ohledem na Vaší velikost
a velikost vašeho partnera. A samozřejmě i velikost místnosti, kde si musíme uvědomit, že nějakým způsobem musíme z postele vstávat, doporučujeme cca 40 cm na každé straně postele.

Pokud tedy máte jasno, nezbývá nic jednoduššího, než začít nakupovat v našem internetovém obchodě.